Witamy w BLUER.!

BLUER. Cloud Partner to chmura stworzona i obsługiwana przez Betacom S.A., notowanego na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie integratora systemów IT,  specjalizującego się w projektowaniu, doradztwie oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych. Istniejąca od 1995 roku firma koncentruje się na wspieraniu klientów w dostosowywaniu się do szybko zmieniającego się środowiska biznesowego. Wykorzystując światowej klasy technologie, zgromadzoną wiedzę i wieloletnie doświadczenie dostarcza wymierne korzyści biznesowe wnosząc do działalności swoich klientów realną wartość dodaną.

Betacom jest partnerem Hewlett Packard Enterprise w zakresie rozwiązań chmurowych: posiada status Gold Cloud Builder, Service Provider oraz unikalny status potwierdzający kompetencje cloud – HPE Supercharge.

Wszystkie projekty traktujemy indywidualnie biorąc pod uwagę wymagania i potrzeby klientów - dlatego kończymy je sukcesem! Jesteśmy zespołem profesjonalistów, który ma na swoim koncie setki udanych projektów. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą z klientami podpowiadając im jak budować w firmie nowoczesne IT.

 

 

 

 

 

 


 

 

1,2,3… BLUER.!

Przyśpiesz funkcjonowanie swojego biznesu, zmniejsz ryzyko uruchamiania nowych projektów, dokładnie kontroluj koszty - zyskaj przewagę konkurencyjną dzięki zaufanemu partnerowi BLUER.

Infrastruktura, oprogramowanie, usługi - określ czego potrzebujesz, wybierz parametry i dopasuj koszty do swoich potrzeb biznesowych a później elastycznie je zmieniaj i dopasuj do aktualnej sytuacji.
Wskaż cele a my doradzimy jak je optymalnie zrealizować. Postaw na wiedzę naszych ekspertów – dowiedz się jak wykorzystać elastyczność i skalowalność oferowaną przez chmurę BLUER.
Skróć czas wprowadzania nowych produktów i usług na rynek. Zwiększenie szybkości działania to jeden ze sprawdzonych sposobów na pokonanie konkurencji. BLUER. pozwoli Ci rozwijać się tak szybko, jak to tylko możliwe!
 

Wykorzystaj najbardziej zaawansowane technologie klasy enterprise dostępne na rynku bez ryzyka - brak inwestycji początkowych, przewidywalne miesięczne koszty, niskie TCO. Serwery w chmurze BLUER. za grosze.
Chmura BLUER. to niezawodna platforma usług informatycznych na żądanie. Oferta obejmuje infrastrukturę serwerową, profesjonalne usługi oraz oprogramowanie. Zbudowana z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanych rozwiązań wiodących dostawców technologii i zarządzana przez doświadczonych ekspertów. Elastyczna, skalowalna, niezawodna i w pełni bezpieczna.
 Elastyczna skalowalność

Optymalna wydajność dostępna na żądanie, dopasuj moc obliczeniową w zależności od aktualnych potrzeb, wykorzystaj potencjał chmury i rozwijaj się bez ograniczeń – zmieniaj swoją infrastrukturę w zależności od projektu, który właśnie realizujesz..

Niezawodność i bezpieczeństwo

Zapomnij o wysiłkach związanych z zapewnieniem dostępności, utrzymaniem sprzętu i sieci, modernizacją infrastruktury – Twoje dane przechowywane są w zabezpieczonym ośrodku przetwarzania danych znajdującym się na terenie Polski.

Przewidywalne, rozłożone w czasie koszty

Wyeliminuj wydatki inwestycyjne i utrzymania infrastruktury - niższe koszty związane z przestrzenią fizyczną dla infrastruktury, klimatyzacją i zasilaniem, a także obciążeniami administracyjnymi otworzą przed Twoją firmą nowe możliwości.

Chmura BLUER.

Dostęp do zasobów obliczeniowych w odpowiednim wymiarze i czasie umożliwia zwiększenie elastyczności działania biznesu oraz skrócenie czasu reagowania na zmiany. Projekty biznesowe można dostarczać szybciej gwarantując przewidywalność kosztową. Jednocześnie – dzięki praktycznie nieograniczonym możliwościom technicznym, pojemności i skalowalności – można realizować najbardziej innowacyjne pomysły biznesowe.   Czy jesteś gotowy zbudować unikalny projekt i zrewolucjonizować swoją branżę?
Wybierz partnera, który będzie wspierał realizację Twoich celów biznesowych.
BLUER. Cloud Partner to gwarancja elastyczności – możesz mieć pewność, że przedstawimy Ci spersonalizowaną, dopasowaną do specyficznych potrzeb ofertę i zapewnimy zindywidualizowane wsparcie.
 Jak zyskać dostęp do zasobów wydajnej i skalowalnej chmury BLUER.?

To proste jak 1, 2, 3…

 

  1. Użyj kalkulatora do wstępnego obliczenia kosztów usługi
  2. Prześlij do nas zapytanie
  3. Wybierz optymalną opcję a my uruchomimy usługę

 

 


Teraz do uruchomienia nawet największych i najbardziej skomplikowanych przedsięwzięć wystarczy pomysł.
Wybierz BLUER. i skoncentruj się na swoim biznesie.

 

Rozwijaj swój biznes z BLUER. - szybciej, taniej, wygodniej!

Kontakt

Skontaktuj się z nami!

Podaj swoje dane

i wpisz treść wiadomości.

* wszystkie pola są wymagane

Konfigurator

Zamów dokładnie to czego potrzebujesz!
Sprawdź konfigurator BLUER.
 

więcej

Pomoc

Przez cały czas realizacji usługi
oferujemy stałe wsparcie. Dowiedz się
więcej o zakresie naszej pomocy.

więcej
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.