Backup as a Service

Nasze usługi

Wybierz usługę i zobacz szczegóły

Bluer.Server

Infrastructure as a Service

więcej

Bluer.Backup

Backup as a Service

więcej

Bluer.Monitoring

Software as a Service

więcej

Bluer.Nxnastran

Symulacje NX NASTRAN w chmurze

więcej

Backup w chmurze BLUER!

Chcesz zapewnić ciągłość i efektywność pracy infrastruktury informatycznej?

Chcesz zabezpieczyć się przed utratą danych?
  Backup w chmurze BLUER pozwala zapanować nad lawinowym przyrostem informacji i zmniejszyć ryzyko ich utraty - w razie wystąpienia niepożądanych zdarzeń możliwe będzie szybkie odzyskiwanie danych oraz wznowienie kluczowych procesów realizowanych w firmie. Określ częstotliwość wykonywania kopii zapasowych (RPO) oraz maksymalny czas odtwarzania danych (RTO) zgodnie z potrzebami biznesowymi, a my zajmiemy się całą resztą.Efektywność ekonomiczna i optymalna, wygodna ochrona –
poczuj się bezpiecznie dzięki backupowi w chmurze BLUER.
 

Dlaczego warto?

 

  1. 1. Efektywna ochrona Backup w chmurze zapewnia niskie TCO. Zerowa inwestycja początkowa i przewidywalne, miesięczne koszty w przyszłości. Zaawansowane technologie pozwalają zredukować przestrzeń dyskową potrzebną na przechowywanie danych. Jednocześnie backup w chmurze BLUER. nie wiąże się z dodatkowymi kosztami wynikającymi z konieczności wprowadzania zmian w istniejącej infrastrukturze IT klienta.
  2. 2. Niezawodność Nie idziemy na kompromisy i dlatego wykorzystujemy sprawdzone technologie oferowane przez firmę Hewlett Packard Enterprise. Rozwiązania są projektowane oraz obsługiwane przez doświadczony zespół inżynierów i administratorów. Oznacza to mniejsze ryzyko przestojów czy zmniejszenia produktywności.
  3. 3. Elastyczność Wystarczy określić parametry działania usługi, a my zajmujemy się usługą tak, żeby wszystko działało poprawnie a cele zostały osiągnięte. Przy tym BLUER. zapewnia, że backup będzie rozwijał się wraz z firmą. Chmura pozwala płynnie zmniejszać i zwiększać pojemność oraz parametry jego działania zgodnie ze zmieniającymi się wymaganiami.

Konfigurator

Zamów dokładnie to czego potrzebujesz!
Sprawdź konfigurator BLUER.
 

więcej

Pomoc

Przez cały czas realizacji usługi
oferujemy stałe wsparcie. Dowiedz się
więcej o zakresie naszej pomocy.

więcej
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.