Infrastructure as a Service

Nasze usługi

Wybierz usługę i zobacz szczegóły

Bluer.Server

Infrastructure as a Service

więcej

Bluer.Backup

Backup as a Service

więcej

Bluer.Monitoring

Software as a Service

więcej

Bluer.Nxnastran

Symulacje NX NASTRAN w chmurze

więcej

BLUER server

 

Chcesz uruchomić nową aplikację ale nie masz serwera?
Chcesz korzystać z dotychczasowych aplikacji, ale nie chcesz już zajmować się utrzymaniem infrastruktury?
Nie chcesz ponosić wysokich kosztów inwestycyjnych i płacić tylko za konieczne zasoby?

 

  Wykorzystanie serwerów w chmurze Betacom pozwala na ograniczenie wydatków przy zachowaniu wydajności, elastyczności i wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Skomponuj infrastrukturę dopasowaną do potrzeb biznesowych wybierając system operacyjny, procesory, pamięć, dyski oraz opcje sieciowe i zapłać miesięczny abonament. To łatwiejsze niż myślisz
 Efektywność ekonomiczna i skalowalność -

rozwijaj się bez ograniczeń dzięki infrastrukturze IT w chmurze Bluer.

 

  1. 1 Wygodne IT  Mniej czasu poświęconego serwerom oznacza więcej czasu na rozwój biznesu. Nie potrzebujesz infrastruktury IT na terenie firmy. Wystarczy kupić dostęp do infrastruktury zlokalizowanej w naszym centrum danych i zapomnieć o własnej serwerowni, utrzymaniu, modernizacji czy naprawie sprzętu.
  2. 2. Bezpieczęństwo i niezawodność Zapomnij o przestojach i niedostępności aplikacji. Zlokalizowana w bezpiecznym centrum danych zaawansowana technologia zarządzana przez ekspertów to gwarancja zachowania ciągłości świadczenia usług biznesowych.
  3. 3. Elastyczność i skalowalność Krótszy czas wprowadzania na rynek produktów zapewnia przewagę konkurencyjną. Infrastruktura serwerowa w chmurze BLUER. zapewnia odpowiednią elastyczność i skalowalność - używaj rozwiązania, które zaspokoi zarówno aktualne, jak również przyszłe potrzeby Twojej organizacji.

 

Konfigurator

Zamów dokładnie to czego potrzebujesz!
Sprawdź konfigurator BLUER.
 

więcej

Pomoc

Przez cały czas realizacji usługi
oferujemy stałe wsparcie. Dowiedz się
więcej o zakresie naszej pomocy.

więcej
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.